fbpx

RE:
VIEW

Life
17:49

Kobiety rządzą. Swoim zdrowiem

Zaczynały od małej akcji a wyszła im imponująca kampania. Go Healthy Girl to wyjątkowy projekt o zdrowiu, o którym powinno dowiedzieć się jak najwięcej kobiet. O fenomenie akcji opowiadają w kolejnym #intREview jej propagatorki: Karolina Sztyler i Agata Kołodziejczyk

Autor:IGA DZIECIUCHOWICZ
Opublikowano:30 CZE, Wtorek

Go Healthy Girl to zdobywająca coraz większą popularność kampania edukacyjna, mająca na celu zachęcenie kobiet do regularnych badań ginekologicznych i poszerzenia wiedzy na temat dostępnych metod zapobiegania schorzeniom intymnym.

Podczas serii wykładów eksperckich poruszane są tematy związane z profilaktyką zdrowia intymnego, m.in. temat wirusa HPV, raka szyjki macicy, raka piersi, a także seksu, miesiączki, nietrzymania moczu, ćwiczenia mięśni dna miednicy, infekcji intymnych czy problemów z zajściem w ciążę.

Twórczyniami Go Healthy Girl są Karolina Sztyler i Agata Kołodziejczyk. Kilka edycji ich projektu podbiło serca uczestniczek, głównie młodych kobiet pracujących w korporacjach. Karolinie i Agacie pomogło też środowisko biznesu, m.in. bank State Street.

Wspólnie z firmami zachęcają kobiety do otwarcia się i porozmawiania o swych problemach. Ich spotkania odbywają się w siedzibach partnerskich organizacji wspierających projekt. Aktualnie pracują nad kolejną edycją GHG.

A Idze Dzieciuchowicz w kolejnym #intREview opowiadają, jak to się wszystko zaczęło i jak nie chce skończyć...

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Kobiety rządzą. Swoim zdrowiem
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej