fbpx

RE: czym jest? VIEW

Filmy o miastach, ludziach i technologiach

Re:view to internetowe medium podążające za zmianami. W technologiach, ekonomii, ludziach, procesach, trendach. Obserwuje, bada i analizuje przeobrażenia współczesnego świata. Wskazuje punkty ciężkości na jego mapie. Prognozuje kierunki rozwoju. Re:cenzuje. Re:komenduje. Re:lacjonuje.

Tworzymy nowoczesne medium czyli laboratorium nowych form w internecie. Sieciowy magazyn specjalizujący się w krótkich filmach a la video-journalism oraz pigułkach wiedzy tzw. interactive narratives.

Wytyczamy własne ścieżki. Każdy film ma swój indywidualny rytm, koloryt, narrację. Dojrzewa przez wiele dni aby zaowocować w pełni. Każdy temat jest dla nas pasjonujący, jeśli spełnia trzy podstawowe warunki: musi dać się zrozumieć, później opowiedzieć, wreszcie pokazać.

Re:view to konkret. Nasze filmy mają około 150 sekund czyli tyle, ile oczekują konsumenci nowych mediów. Kolorem, muzyką, napisami, słowami naszych bohaterów przedstawiamy trendy / zjawiska / procesy / produkty / osoby / firmę / oferty. Dzięki tekstom towarzyszącym produkcjom możemy poruszyć każdy aspekt tematu, a za sprawą galerii zdjęć wydobyć jego charakterystyczne walory.

Interesują nas zmiany, a te dzieją się głównie w miastach. Stąd fascynacja współczesnymi CITY - organizmami, w których do 2050 roku zamieszka 70% mieszkańców globu. Interesuje nas BIZNES jako motor napędowy zmian oraz sfera STARTUP wpuszczająca świeżą krew w świat technologii.

Szukamy tematów HYPE jako drogowskazów, za którymi warto podążać. Rozumiemy też, że bez respektu dla sfery ECO i oddechu od codziennej pracy, nie da się efektywnie żyć i pracować. Stąd już tylko krok od obserwowania LIFESTYLE czyli łączenia pracy z relaksem, hobby z obowiązkami, rozrywki z pomysłem na biznes.

_

Re:view opisuje wpływ technologii na obszary

Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej