fbpx

RE: czym jest? VIEW

Filmowe wizytówki o firmach, markach, produktach, ofertach

Re:view to internetowy magazyn z krótkimi filmami. Oraz komercyjne studio produkcji filmowej + lab fotograficzny + pracownia tekstów.

Precyzyjnie docieramy z naszymi produkcjami do wybranej grupy docelowej odbiorców. Dzięki flagowej stronie www oraz kanałach social media: LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter + YouTube / Vimeo

Czas tradycyjnych mediów się skończył. Zajmujemy pozycje liderów nadchodzącej ery video-journalism. Skupiamy się na produkcjach filmowych bo uważamy je za najbardziej przyszłościowe, przyswajalne dla odbiorców i skuteczne marketingowo dla naszych partnerów i klientów.

Nasze filmy są uniwersalne i wielofunkcyjne. Żonglujemy nimi okraszając profesjonalnymi fotografiami i artykułami. Materiał dziennikarski to dla nas pigułka ulepiona z wizualno-tekstowych elementów. Pobudzając różne zmysły nakręcamy medialny szum.

Każdy film Re: ma swój indywidualny rytm, koloryt, narrację. Dojrzewa przez wiele dni aby zaowocować w pełni. Każdy temat jest dla nas pasjonujący, jeśli spełnia trzy podstawowe warunki: musi dać się zrozumieć, później opowiedzieć, wreszcie pokazać.

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość naszych produkcji. Korzystamy wyłącznie z własnych zasobów. Dysponujemy własnym bankiem zdjęć i kadrów filmowych.

Re:view to konkret. Nasze filmy mają około 150 sekund czyli tyle, ile wg badań oczekują konsumenci nowych mediów. Kolorem, muzyką, napisami, słowami naszych bohaterów przedstawiamy trendy / zjawiska / procesy / produkty / osoby / firmę / oferty.

Nad naszymi produkcjami pracujemy w trzech studiach w trzech różnych krajach: w Krakowie (PL), Londynie (UK) i Izmirze (Turcja).

Współpracujemy z filmowcami i fotografami z całego świata. Jesteśmy otwarci na najlepsze dziennikarskie pióra, które chcą rozwinąć się poza skostniałym światem tradycyjnych mediów.

Re:view to również przestrzeń do wywiadów i debaty. W naszych #intREview rozmawiamy z interesującymi postaciami świata biznesu i technologii. Dzięki formatowi premium możemy rozwinąć poruszaną w pigułkach tematykę.

Często występujemy też na zaproszenie jako niezależni eksperci. Prowadzimy również spotkania, debaty, eventy i konferencje.

Interesują nas zmiany, a te dzieją się głównie w miastach. Stąd fascynacja współczesnymi CITY - organizmami, w których do 2050 roku zamieszka 70% mieszkańców globu. Interesuje nas BIZNES jako motor napędowy zmian oraz sfera HI-TECH / STARTUP  wpuszczająca świeżą krew w świat technologii.

Szukamy tematów HYPE jako drogowskazów, za którymi warto podążać. Rozumiemy też, że bez respektu dla sfery ECO i oddechu od codziennej pracy, nie da się efektywnie żyć i pracować. Stąd już tylko krok od obserwowania LIFESTYLE czyli łączenia pracy z relaksem, hobby z obowiązkami, rozrywki z pomysłem na biznes.

Naszymi odbiorcami są przede wszystkim:
- pracownicy korporacji (100 tys. osób w Krakowie, 350 tys. w Polsce)
- środowisko startupów & branża kreatywna
- mieszkańcy dużych miast
- branża hi-tech & IT
- organizatorzy & uczestnicy eventów technologicznych i konferencji biznesowych
- odbiorcy świadomi ekologicznie

- nie kręcimy reklamówek, reklamówki nas nie kręcą
- emitujemy wyłącznie własne produkcje
- dysponujemy popularnym medium czyli platformą do szybkiego publikowania
- mamy własne, budowane organicznie zasięgi
- odwołujemy się do precyzyjnie określonych grup docelowych
- jesteśmy aktywni i widoczni w środowisku społeczności hi-tech
- patronujemy najlepszym eventom, wydarzeniom, konferencjom
- mamy wypracowaną przez wiele sezonów siatkę kontaktów na styku media-biznes

Zapraszamy do kontaktu!

_

Re:view opisuje wpływ technologii na obszary

Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej