fbpx

RE:
VIEW

Sektor technologicznych inspiracji

Prawie 50 ekspertów z Polski i ze świata, ciekawe prezentacje, sesje seminaryjne i dyskusje panelowe – to Festiwal Sektor 3.0 w nowej odsłonie. Już 16 września spotkamy się po raz dziesiąty, by w formule ONLINE rozmawiać o kompetencjach nowej codzienności i szukaniu rozwiązań w obszarach, których znajomość ułatwia poruszanie się w nieustannie zmieniającym się świecie.

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:11 WRZ, Piątek

Trwa rejestracja na Festiwal Sektor 3.0 - największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie pokazujące, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. Tegoroczna edycja online transmitowana będzie na żywo ze specjalnie zbudowanego studio w warszawskim Kampusie Innowacji.

Rok 2020 jest okresem zmiany i transformacji cyfrowej. Festiwal Sektor 3.0 również przechodzi transformację i zmienia swoją formułę na bardziej dopasowaną do sytuacji na świecie, dając tym samym możliwość uczestniczenia w nim nielimitowanej liczbie odbiorców. Wystąpienia będą dotyczyły trzech obszarów zmiany - projektowania, zarządzania oraz narzędzi do jej wprowadzania.

- Ogłaszając w lutym hasło i kierunek tegorocznej edycji Festiwalu – Driving Change – nie przypuszczaliśmy, że tak mocno wpiszą się one w aktualną rzeczywistość - mówi Re:view Dawid Szarański, dyrektor programu Festiwalu Sektor 3.0.

Big Data, AI, myślenie krytyczne, edukacja 2.0

16 września zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do platformy Hopin, na której transmitowane będą spotkania z prelegentami z całego świata. Transmisje wybranych wydarzeń obejrzeć będzie można również na portalu Onet.pl, który jest głównym Patronem Medialnym Festiwalu, a także na stronie głównej Festiwalu, Facebooku Sektor 3.0 i na Youtube.

Festiwal rozpocznie się o godz. 10:00 panelem dyskusyjnym: Driving Change. Jakich kompetencji potrzebujemy w nowej codzienności? Rozmowę poprowadzi Łukasz Grass, a ekspertami, którzy wezmą udział w dyskusji będą dr Michał Boni z Martens Centre i SWPS, prof. Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Cecylia Szymańska z Microsoft. Następnie Vesselin Popov University of Cambridge poprowadzi wystąpienie: Zarządzanie śladem cyfrowym. Jak dużo wiesz na swój temat?

Po głównych wystąpieniach uczestnicy Festiwalu będą mogli wziąć udział w 3 blokach seminaryjnych (do wyboru). Szczególnie polecamy, rozmowę Bartosza Węglarczyka dyrektora programowego i redaktora naczelnego portalu Onet.pl.z Siyabulelą Mandelą z University of South Africa, Journalism for Human Rights. Seminarium będzie dotyczyło rozwoju, innowacji oraz zmian i odpowie na pytanie czego Europa może nauczyć się od Afryki?

Odbędą się też seminaria dotyczące przywództwa, zmiany w erze cyfrowej, skutecznej współpracy, czy edukacji 2.0. Wśród ekspertów znajdą się: red. Konrad Piasecki z TVN24, Jessica Murrey z Wicked Saints, Michael A. Armstrong z Asana.org, Konrad Ciesiołkiewicz z Orange, Andi Brinn Thomas z NASA, Earth Observatory Group, Agata Foryciarz ze Stanford University.

Ostatnim elementem agendy są wystąpienia zamykające program Festiwalu. Sterling Hawkins Global Innovation Expert zachęci uczestników do zmian wystąpieniem: Nie mów, że to NIEMOŻLIWE! Jak wykorzystać ograniczenia, aby osiągnąć przełomowe wyniki a wydarzenie zamknie wystąpienie gościa specjalnego Tomasza Organka: Teoria opanowywania social mediów. Jak Organek ogrywa technologie?

VOD Sektora 3.0

Poza sesjami seminaryjnymi, dyskusjami panelowymi oraz prezentacjami na żywo, Festiwalowi towarzyszyć będzie premiera nowego produktu Sektora 3.0, czyli VOD, na którym znajdą się treści z zakresu transformacji cyfrowej. VOD będzie dostępne nie tylko w dniu Festiwalu, ale także po jego zakończeniu. Dzięki temu wszyscy zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji będą mieli stały dostęp do wartościowych treści przygotowanych przez ekspertów, skupionych w jednym miejscu.

Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia

Festiwal Sektor 3.0 realizowany jest w ramach programu “Sektor 3.0” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności a jego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerem głównym Festiwalu jest Ringier Axel Springer Polska, partnerem instytucjonalnym - Kampus Innowacji. Głównym Patronem Medialnym jest Onet.pl.

Patroni honorowi to: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Rozwoju, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, All Digital, Centrum Nauki Kopernik.

Partnerzy technologiczni: Microsoft, Google, Orange

Partnerzy: Cambridge Innovation Center Warsaw, Venture Cafe Warsaw, District Hall, Trend House, Koalicja na Rzecz Polskich Innowacji.

Oprócz RE:VIEW i Onet.pl patronami medialnymi są: ngo.pl, Crossweb i DailyWeb.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Sektor technologicznych inspiracji
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej