fbpx

RE:
VIEW

Doznań mnóstwo na Pozitive Technologies

Poznań + branża IT mają się dobrze. Zaprezentują się szerokiej publiczności już w listopadzie. Nie trać ich z oczu

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:02 LIS, Środa

Zrobili badania. I wyszło, że aż 98% uczestników poprzedniej edycji konferencji Pozitive Technologies czeka na kolejną. Postanowili działać. I dlatego, już 24 listopada 2022, w Poznaniu, odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia. Tym razem nie tylko online, ale też stacjonarnie.

Główny organizator, miasto Poznań, publikował już agendę wydarzenia oraz listę ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

Pozitive Technologies 2022 ma formułę hybrid, która pozwoli obejrzeć eksperckie prelekcje z tapczanu, we własnym domu. A jeśli chcesz to spotkać się również ze specjalistami (takimi jak Ty?) na żywo w Poznaniu - proszę bardzo. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 24 listopada, o godz. 9.00 na scenie głównej.

Później będziemy mogli wybierać między aż 6 ścieżkami tematycznymi: Cybersecurity, Fullstack (Architecture and Development), Data and Analytics, DevOps, Mobile, Product Management/Agile.

Poznaj naszych keynote speakers: Eric Qualman, Kristin Luck i Hazel Savage. Eric to uznany autor oraz keynote speaker, który wystąpił w 55 państwach i dotarł do 50 milionów ludzi. Hazel z kolei to aktualna vice-president, Music Intelligence w SoundCloud oraz ex-dyrektorka generalna i współzałożycielka Musiio. Kristin Luck zaś jest Managing Partnerem w ScaleHouse.

Ponadto na uczestników Pozitive Technologies czekają prelekcje ekspertów takich jak: Walery Strauch (VISA), Marta Fydrych-Gąsowska (Akamai Technologies), Paweł Giemuda (Mobica), Piotr Korlaga (TechnipFMC), Noah Jelich (Hacken Cybersecurity Services), Wojciech Kwiczoł i Michał Zdanowicz (IT.Integro), Bartosz Kaczmarek i Łukasz Rybak (Siemens Digital Industries Software), Piotr Kwiatkowski (Capgemini), Tomasz Kasperek (Fandom), Konrad Szałkowski (VISA), Mateusz Tomkowiak (All for One), Karol Witkowiak (summIT), Szymon Bal (Capgemini), Przemysław Kaczmarek i Piotr Pietrzkiewicz (Żabka), Jose Enrique Garcia Maciñeiras (Corunet), Sebastian Kondracki (INNERGO), Galina Batashova i Przemysław Miga (Rockwool), Uwe Ricken (db Berater GmbH), Jacek Bera (Fandom), Kevin Wittek (Atomic Jar Inc.), Mateusz Głowacki (Tietoevry), Tomasz Jarlaczyk (Allegro), Daniel Korzeniowski (Żabka), Łukasz Połoń (TietoEvry), Chris Suszyński (Red Hat), Jan Drabik (Sii), Kostiantyn Boskin (CloudFlex), Gunther Verheyen (Ullizee-Inc), Agnieszka Kania (GSK), Magda Firlit (Scrum.org), John Coleman (Orderly Disruption) i inni.

Kreatorzy Pozitive Technologies podkreślają, że branża IT w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego na pierwszym miejscu stawiają na najnowsze wiadomości z  środowiska oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę. Wśród wiodących tematów czwartej juz edycji znajdziemy m.in. metaverse, blockchain, zarządzanie danymi, cloud, aplikacje, aż po Agile i scrum.

Szczegółowa agenda na stronie: Pozitive.Tech.

Jak się zarejestrować?

Bezpłatna rejestracja na stronie Pozitive.Tech.

Liczba miejsc ograniczona.

Zwróćcie też uwagę na wyjątkowe POZytywne Afterparty, gdzie cała branża spotka się na żywo w Poznaniu. Specjalnie na Ciebie czeka koncert donGURALesko, impreza z DJ-em, grami VR, open barem i wieloma innymi atrakcjami. Kupując bilet na Afterparty wspierasz Fundację "Nie wykluczaj mnie".

Re:view jest patronem medialnym konferencji.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Doznań mnóstwo na Pozitive Technologies
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej