fbpx

RE:
VIEW

Hi-tech
22:29

Apetyt rośnie w miarę programowania

Zamów cyfrowo ulubioną pizzę, pastę, curry w restauracji z rogiem. Pyszności nie braknie dla nikogo. Nawet jeśli chętnych będą tysiące, kucharze Kitopi ugotują danie w 8 minut. Zapakują, dostarczą Ci dokładnie ten smak. Jak?

Autor:ŁUKASZ SAKIEWICZ
Opublikowano:15 LIS, Wtorek
 
 
Model działania Kitopi na pierwszy rzut oka (języka) szokuje. Ale to dowód, jak globalne zawirowania typu pandemia, czy zjawiska a la praca zdalna, potrafią stechnicyzować znaną od wieków ofertę serwowania dań.
 
Chodzi o multibrandową restaurację zasilaną technologią, czyli szokująco wydajny pomysł na skalowanie kulinarnych pyszności. Dzięki zaprogramowanym kuchniom, optymalnemu menu + skróceniu czasu gotowania / dostawy, Twoje danie ląduje na stole w sprinterskim tempie.

Wyceniane już na ponad miliard USD Kitopi chce "zaspokoić apetyt świata". Na początek w Dubaju i innych, gęsto zaludnionych, rosnących wzwyż aglomeracjach Azji. Później zaś przyjdzie czas na skalowanie biznesu na inne miejskie molochy.
 
Przed Wami nowy odcinek #intREview. Prosto z gorącego Dubaju. A zarazem z polskiego biura startupowego jednorożca, w którym Samana Darkana, Chief Product & Technology Officera / Co-Foundera #Kitopi bierze na ruszt Dominika Walec, główna ochmistrzyni OMGKRK.
 
Rozmawiamy o tym, jak buduje się startupowy biznes, jak szuka się globalnej niszy, w jaki sposób odpowiada na zmieniające się trendy i gusta konsumentów.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Apetyt rośnie w miarę programowania
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej