fbpx

RE:
VIEW

Sektor 3.0. Cyfrowa re:wolucja trwa

Festiwal Sektor 3.0. Nowa jakość życia w dobie przyspieszonej transformacji cyfrowej

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:14 MAJ, Piątek

Jak wykorzystać zdobyte doświadczenie i efekty przyspieszonej transformacji cyfrowej w projektowaniu nowej, płynnej rzeczywistości? Jak budować silny i efektywny zespół w czasie pracy zdalnej? Na te pytania i wiele innych odpowiedzą eksperci podczas Festiwalu Sektor 3.0, który odbędzie się już 19 maja w formule online.

Trwa bezpłatna rejestracja na wydarzenie

Work-life balance od ponad roku jest wyzwaniem, z którym mierzymy się niemal wszyscy. Próbujemy pracować efektywnie zdalnie, lub w formule hybrydowej, jednocześnie starając się dbać o siebie. O tym, jak to osiągnąć, już 19 maja porozmawiają prelegenci na Festiwalu Sektor 3.0 pod hasłem Better Living. To największe wydarzenie pokazujące, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań.

W tegorocznej edycji zobaczymy m.in. Tomasza i Marka Sekielskich, którzy porozmawiają o tym, jak projektować narzędzia cyfrowe zmieniające rzeczywistość, Mariusza Szczygła, który opowie o tym jak budować relacje z internetową publicznością oraz Amandę Southworth z Astra Labs, która opowie o tworzeniu aplikacji wspierających nasze zdrowie psychiczne.

Nowe życie, nowa praca, nowe możliwości

Tegoroczny Festiwal skupi się na analizie trendów, które kształtują wymianę wiedzy i informacji w nowej rzeczywistości, uczestnicy dowiedzą się także, jak przyspieszona transformacja cyfrowa wpłynie na naszą codzienność i ukształtuje nowy model pracy.

- Zaprosiliśmy do udziału ekspertów od rozwoju technologii, psychologów, edukatorów i dziennikarzy. Całe grono prelegentów z Polski, USA, Nowej Zelandii czy Izraela wspólnie zastanowi się, jak technologia może wspierać kształtowanie lepszego życia, szczególnie w kontekście nowej, płynnej rzeczywistości - mówi Dawid Szarański, dyrektor programu Sektor 3.0.

Organizatorzy stawiają na budowanie społeczności i relacji między uczestnikami Festiwalu, dlatego goście będą mogli spotkać się online w przerwie pomiędzy prelekcjami lub zadać pytania na żywo wybranym prelegentom w sesjach Ask Me Anything.

Udział w Festiwalu może wziąć każda osoba, która wcześniej dokona bezpłatnej rejestracji na stronie http://2021.sektor3-0.pl/.

Festiwal odbędzie się 19 maja w formie wydarzenia online.

Festiwal Sektor 3.0 realizowany jest w ramach programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a jego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Głównymi partnerami Festiwalu są Ringier Axel Springer Polska i Microsoft, partnerami technologicznymi Orange oraz Google.

Re:view objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Sektor 3.0. Cyfrowa re:wolucja trwa
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej