fbpx

RE:
VIEW

Mobilni, trendów pełni

Mobile Trends Conference wskazuje, co w mobile'owej trawie piszczy. Re: obserwuje zmiany wraz z nimi

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:04 LUT, Czwartek

Już 4 i 5 marca 2021 roku spotkamy się na 10. jubileuszowej edycji Mobile Trends Conference. W tym roku - oczywiście - całkowicie ONLINE. Na uczestników czekają dwa intensywne dni wypełnione eksperckimi prelekcjami i wymianą doświadczeń.

Wieczorem, po zakończeniu pierwszego dnia konferencji odbędzie się tradycyjnie uroczysta Gala Mobile Trends Awards, podczas której poznamy twórców najlepszych aplikacji i rozwiązań mobilnych 2020 roku.

Edycja online

Doroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku – w tym roku przybierze nową formę i odbędzie się online. Pomimo tego, że nie spotkamy się osobiście, będą to dwa niezwykle inspirujące i pouczające dni. W programie przewidziano ciekawe prelekcje, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań. Podczas tej edycji nadarzy się też wiele okazji do nawiązywania nowych relacji biznesowych i poznania wielu osobowości.

Pierwsi prelegenci #MTC2021

Na uczestników konferencji czekają znani eksperci branży. Na wirtualnej scenie wystąpią m.in.: Artur Kurasiński, Mateusz Biliński, Edyta Cieślewicz, Wojtek Kutyła, Krzysztof Marzec, Michał Szklarski i Krzysztof Wojewodzic. Tematy wystąpień będą poruszały zagadnienia takie jak najnowsze trendy technologiczne, IOT, projektowanie aplikacji, szeroko pojmowany UX i UI, wyzwania biznesu w czasach pandemii oraz trendy na nadchodzący rok. Nie zabraknie także inspirujących case study oraz prelekcji dotyczących marketingu w branży mobile. Dzięki różnorodności każdy z uczestników bez trudu odnajdzie coś dla siebie.

Dla kogo konferencja?

MTC2021 to konferencja skierowana do biznesu i ma na celu propagowanie nowych technologii mobilnych. Zapraszamy managerów, kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm.

A Mobile Trends Awards? Tradycyjnie konferencji towarzyszyć będzie uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Prestiżowe statuetki zostaną rozdane 4 marca 2021 r. przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. W tym roku organizatorzy zaprosili do kapituły aż 8 nowych osób, przez co aplikacje i projekty mobilne będą jeszcze dokładniej oceniane przez ekspertów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Transmisja z jubileuszowej 10. edycji przyznania nagród Mobile Trends Awards będzie dostępna na Facebooku oraz na kanale Youtube. Organizatorem konferencji oraz nagród Mobile Trends Awards jest ClickMaster Polska.

Data: 4 i 5 marca 2021, start konferencji godz. 9.00,
Miejsce: ONLINE - 2021.mobiletrends.pl.

Re:view tradycyjnie jest patronem medialnym konferencji.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Mobilni, trendów pełni
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej