fbpx

RE:
VIEW

GE Healthcare: pracuje się (im) dobrze

Kolejna edycja konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska za nami. W gronie laureatów za rok 2021 jest też GE Healthcare Digital Technology

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:27 MAJ, Czwartek

Piąty rok z rzędu GE Healthcare otrzymuje nagrodę w ankiecie Great Place To Work. Tym razem obecna w Krakowie firma zajęła 8. miejsce w kategorii organizacji między 50 a 500 zatrudnionych pracowników. GE doceniono za znakomitą atmosferę w zespole mimo trwającej w świecie pandemii. Dodatkowo przyznano też specjalne wyróżnienie Najlepszego Miejsca Pracy dla Milenialsów.

- Zaszczytne wyróżnienie, ale także ogromna odpowiedzialność. Tegoroczną nagrodę zawdzięczamy ciężkiej pracy całego zespołu. Gratulacje dla wszystkich naszych liderów, menedżerów i pracowników za rozszerzenie środowiska GPTW na przestrzeń naszych domów podczas pracy zdalnej. GPTW to nie tylko sprzęt, który został nam dostarczony. Przede wszystkim to ludzie, kultura pracy, relacje. To, co uważam za najpiękniejsze, to fakt, że byliśmy tam dla siebie przez cały czas - komentuje Anna Zemła, Communication Manager w GE Healthcare.

GE Healthcare Digital Technology działa w Krakowie jako wyspecjalizowana jednostka GE Medical Systems Polska. Spółka w Polsce jest częścią GE Healthcare, dostawcy innowacyjnych technologii i usług, dzięki którym wyznaczane nowe standardy opieki medycznej. Firma jest obecna na polskim rynku od 2001 roku. Krakowskie centrum GE Healthcare zatrudnia obecnie 196 pracowników.

Uroczyste ogłoszenie Listy Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2021 odbyło się podczas uroczystego wydarzenia online 27 maja 2021 r.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
GE Healthcare: pracuje się (im) dobrze
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej