fbpx

RE:
VIEW

#0789: Tech for good

Zgłoś się do udziału w Funduszu Sektor 3.0 i otrzymaj dofinansowanie na rozwój swojego projektu nawet do 100 tys. złotych!

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:13 LIS, Sobota

Fundusz Sektor 3.0 wspiera tworzenie nowych narzędzi, aplikacji i produktów, które wpisują się w ideę #TechForGood. Oferuje dwa rodzaje wsparcia dla pomysłodawców. Pierwsze w postaci kompleksowego cyklu szkoleniowego, mentoringowego i doradczego ułatwiającego dopracowanie pomysłu i stworzenie spójnej koncepcji. Na drugim etapie wybrani pomysłodawcy mogą uzyskać finansowanie w łącznej kwocie 100.000 PLN.

 

W programie inkubacji znajdą się intensywne warsztaty skoncentrowane na dopracowaniu cyfrowego rozwiązania, a także merytoryczne wystąpienia z obszarów takich jak: sprzedaż i marketing, zarządzanie projektami IT, finansowanie, własność intelektualna, modele biznesowe i inne.

Zapraszamy zespoły, które mają pomysły na nowe rozwiązania odpowiadające na potrzeby i problemy społeczne oraz których aktywnym współtwórcą jest organizacja pozarządowa.

Udział w Funduszu jest bezpłatny.

Zgłoszenia tylko do 15 listopada br. do godz. 12:00.

Regulamin i więcej informacji na stronie Funduszu

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
#0789: Tech for good
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej