fbpx

RE:
VIEW

Life
2:29

Oni wiedzą know how

Elegancki event w konwencji telewizji śniadaniowej. Timeline skierowany strumieniem w sieć. Precyzyjny scenariusz, w którym rozmowy / prezentacje na żywo, miksowane są z przygotowanymi wcześniej filmowymi pigułkami. Całość wyprodukowana "na zicher" i oglądana przez tysiące uczestników.

Autor:WOJTEK KOBYLAŃSKI
Opublikowano:07 MAJ, Piątek

OLX Know How 2021 to jedno z konferencyjnych wydarzeń - flagowych dla ery digital - które pamięta się długo. Zimową porą była to jedna z najciekawszych kooperacji, jakie realizujemy z naszymi partnerami. Za produkcję odpowiadała agencja Live Age, którą teraz nominowano do prestiżowej nagrody Global Eventex Awards aż w 3 kategoriach.
 
Re:view ceni sobie współpracę przy tak zaprojektowanych wydarzeniach. Przekraczanie granic, łamanie utartych schematów, pójście pod prąd - to coś, co króliki w naszej ekipie lubią najbardziej. Gratulacje dla Live Age + dla OLX Polska za wspólną pracę, odwagę i pasję.
 
Zobaczcie nasz film z planu produkcji w Warszawie, którym podsumowaliśmy ten owocny event.

 

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Oni wiedzą know how
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej