fbpx

RE:
VIEW

Hi-tech
12:12

Revolucyjnie w nowe czasy

Rewolucyjny fintech? Globalny gigant? A może wciąż wyluzowany startup, o którym już teraz pisze się (cyfrowe, of course) książki? Z Andrzejem Grzesikiem, Java Champion z #Revolut rozmowa toczy się nam wartko.

Autor:RAFAŁ ROMANOWSKI
Opublikowano:12 LIS, Piątek

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. A dokładnie 33 miliardy $, jakie już teraz wart jest Revolut. I miliardy, którymi zarządza firma, w wirtualnych portfelach / kartach / produktach w imieniu swych klientów.

Nowe #intREview, prosto z gdańskiej konferencji Infoshare, dotyka wielu spraw. Rozmawiamy m.in. o największym w świecie oddziale Revolut Polska, o planach na podbój bankowego świata, o talentach, jakich firma jest wciąż głodna, i głodna...

A okazja ku rozmowie nadarza się znakomita. Firma ruszyła właśnie w wyścig z potentatami typu Booking.com czy Airbnb uruchamiając sterowaną z poziomu swej aplikacji platformą Stays do wynajmu miejsc noclegowych. Wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować pobyt w hotelach i apartamentach na całej planecie. Klientów Revolut kusi natychmiastowym cashbackiem wynoszącym 10%.

Tym samym Revolut nie chce już być wyłącznie kojarzonym z młodą generacją fintechem. Stays ma poprowadzić go na globalny rynek turystyki i być nową propozycją dla gości i właścicieli obiektów. Wszystko dzieje się błyskawicznie i intuicyjnie. 

Revolut reklamuje Stays jako platformę z dostępem do wyjątkowych cen hoteli bez zbędnych opłat rezerwacyjnych. Oferta ma dotyczyć wszystkich lokalizacji i rodzajów pokoi: "od Sopotu do Zakopanego, od Egiptu po Fuerteventurę, od pokojów typu bed & breakfast w okazyjnej cenie, po luksusowe apartamenty".

Klienci będą mieć również do wyboru tradycyjnie konta wielowalutowe, funkcje łatwego dzielenia rachunku, sejfy grupowe na wspólne wakacyjne wydatki, polisy podróżne i możliwość wstępu do saloników lotniskowych w razie opóźnienia lotu. Jak zapowiada firma, to nie koniec nowych funkcji dla globtrotterów.

Czy to jedyne nowości ze "stajni 33 jednorożców" Revoluta? Obejrzyjcie nasz wywiad.

Dziękujemy Andrzej za spotkanie na Infoshare!

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Revolucyjnie w nowe czasy
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej