fbpx

RE:
VIEW

News
1:07

Nowa oferta 2020 Re:view już gotowa

Re:view to internetowy magazyn z krótkimi filmami. Oraz studio produkcji filmowej + lab fotograficzny + pracownia tekstów. Emitujemy to, co nakręcimy. Pokazujemy to, co sfotografujemy. Publikujemy to, co napiszemy. Wszystkie te elementy tworzą medialną pigułkę Re:view, którą wypuszczamy w świat. Celem jest precyzyjne dotarcie z produkcją do wybranej grupy docelowej odbiorców dzięki flagowej stronie www oraz kanałach social media: LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter + YouTube / Vimeo.

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:07 LIP, Wtorek

Czas tradycyjnych mediów się skończył. Zajmujemy pozycję lidera nadchodzącej ery video-journalism. Skupiamy się na produkcjach filmowych bo uważamy je za najbardziej przyszłościowe, przyswajalne dla odbiorców i skuteczne promocyjnie dla naszych partnerów i klientów.

Nasze filmy są uniwersalne i wielofunkcyjne. Żonglujemy nimi okraszając profesjonalnymi fotografiami i artykułami. Traktując materiał dziennikarski jako pigułkę ulepioną z tych elementów, wzbudzamy wielotorowo medialny szum wokół tematu.

Każdy film ma swój indywidualny rytm, koloryt, narrację. Dojrzewa przez wiele dni aby zaowocować w pełni. Każdy temat jest dla nas pasjonujący, jeśli spełnia trzy podstawowe warunki: musi dać się zrozumieć, później opowiedzieć, wreszcie pokazać.

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość naszych produkcji. Korzystamy wyłącznie z własnych zasobów. Dysponujemy własnym bankiem zdjęć i kadrów filmowych.

Re:view to konkret. Nasze filmy mają około 150 sekund czyli tyle, ile wg badań oczekują konsumenci nowych mediów. Kolorem, muzyką, napisami, słowami naszych bohaterów przedstawiamy trendy / zjawiska / procesy / produkty / osoby / firmę / oferty.

Nad naszymi produkcjami pracujemy w trzech studiach w trzech różnych krajach: w Krakowie (PL), Londynie (UK) i Izmirze (Turcja).

Współpracujemy z filmowcami i fotografami z całego świata. Jesteśmy otwarci na najlepsze dziennikarskie pióra, które chcą rozwinąć się poza skostniałym światem tradycyjnych mediów.

Re:view to również przestrzeń do wywiadów i debaty. W naszych #intREview rozmawiamy z interesującymi postaciami świata biznesu i technologii. Dzięki formatowi premium możemy rozwinąć poruszaną w pigułkach tematykę.

Często występujemy też na zaproszenie jako niezależni eksperci. Prowadzimy również spotkania, debaty, eventy i konferencje.

Interesują nas zmiany, a te dzieją się głównie w miastach. Stąd fascynacja współczesnymi CITY - organizmami, w których do 2050 roku zamieszka 70% mieszkańców globu. Interesuje nas BIZNES jako motor napędowy zmian oraz sfera HI-TECH / STARTUP  wpuszczająca świeżą krew w świat technologii.

Szukamy tematów HYPE jako drogowskazów, za którymi warto podążać. Rozumiemy też, że bez respektu dla sfery ECO i oddechu od codziennej pracy, nie da się efektywnie żyć i pracować. Stąd już tylko krok od obserwowania LIFESTYLE czyli łączenia pracy z relaksem, hobby z obowiązkami, rozrywki z pomysłem na biznes.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Nowa oferta 2020 Re:view już gotowa
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej