fbpx

RE:
VIEW

Biznes
9:29

Magiczne pudełko pełne innowacji

Intraprzedsiębiorczość wchodzi na salony. O Startbox, nowych trendach w innowacjach, wykluwaniu się pomysłów wewnątrz organizacji rozmawiamy na kolejnym #intREview z Jakubem Kruszelnickim z CreativeLabs

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:08 KWI, Środa


Masz 8 tygodni. Pokaż pomysł, zweryfikuj go, sprawdź optymalne modele biznesowe. Później znajdź grupę odbiorców i oszacuj potencjał rynkowy. Tak w skrócie działa Startbox czyli autorski program CreativeLabs, kreatywnego ramienia Admind Branding & Communications.

Startbox opracowywano w Krakowie i Berlinie. Powstał jedyny w swoim rodzaju produkt z pogranicza indywidualnego kursu, działań design thinking oraz gamifikacji procesu. Twórcy nazywają go programem wspierania innowacji wewnątrz organizacji oraz metodą, która pomaga tworzyć i weryfikować idee biznesowe.

- Startbox pozwala stworzyć i zweryfikować modele biznesowe. Oprócz tego wprowadza proces zbierania i mierzenia potencjału nowych produktów, eksploruje ścieżki dotarcia do nowych segmentów klientów. I oczywiście uczy jak działa StartUp w strukturach korporacyjnych - mówi nam jeden z pomysłodawców, Jakub Kruszelnicki.

W CreativeLabs pełni rolę Co-founder and Chief Innovation Officer. A nam, na kolejnym #intREview opowiada o zaletach intraprzedsiębiorczości i pomysłach na nowe strategie.

 

 

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Magiczne pudełko pełne innowacji
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej