fbpx

RE:
VIEW

MTC 2020: Mobile znaczy przyszłość

Mobile Trends Conference wskazuje nam, w jakich kierunkach będzie rozwijać się przyszłościowa branża #mobile. Odpowiada na pytania: kto, co, jak, gdzie, kiedy, i za ile. Re:view jest na MTC co roku. Bądźcie i wy!

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:27 STY, Poniedziałek

Znaczna część osób zajmującą się nowoczesnymi technologiami pozostaje niewidoczna dla przeciętnego Kowalskiego. Ci bowiem więcej czasu spędzają wśród komputerów, smartfonów, linijek kodu i ogromnych zbiorów danych niż w towarzystwie innych ludzi. A jednak co roku pojawiają się licznie na Mobile Trends Conference.

MTC przyciąga dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii. Ci ileś miesięcy wstecz śledzą jej stopniowo ujawniany program. Ale wszyscy, którzy wybierają się w marcu do Krakowa wiedzą że jej najmocniejszymi punktami są:

- spojrzenie w najnowsze i najważniejsze trendy oraz prognozy na przyszłość w dynamicznie zmieniających się branżach.

- prelegenci dzielący się ze sceny kompilacją wniosków płynących z wieloletniej praktyki. 

- liderzy inspirujący do skutecznego działania poprzez fascynujące przypadki i case studies, z jakimi zmierzyli się na swojej drodze.

- środowisko specjalistów z całego kraju. Można znaleźć tu partnera biznesowego, nowych kontaktów lub nowe osoby do współpracy.

i wreszcie...

- rozdanie prestiżowych nagród Mobile Trends Awards.

Bez dwóch zdań Mobile Trends Conference to świetna okazja podejrzeć co dzieje się w branży dla managerów, kierowników działu, marketingowców, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmenów, właścicieli firm, ale też pasjonatów, którzy chcą rozwijać skrzydła i poszerzać horyzonty.

W tym roku wśród prelegentów zobaczymy m.in.: Igora Farafonowa (Uxeria.com), Michała Góreckiego (michalgorecki.pl), Antoninę Grzelak (Primesoft Polska), Artura Kurasińskiego (kurasinski.com), Maję Schaefer (Chatbotize), Bartosza Góreckiego ('merce), Dominika Roszkowskiego (roszkowski.dev), Bartka Sibigę (DDOB), Wojciecha Szymczyka (VUE International) i Krzysztofa Wojewodzica (Escola).

Opowiedzą o tym, jak Big Tech zmienia nas w Zombie, o rzeczywistości, która wcale nie jest taka, jak nam się wydaje, o konsekwencjach związanych z różnicami w budowie mózgu, a także o przyszłości aplikacji mobilnych, sztucznej inteligencji, monetyzacji aplikacji i ich wpływie na rynek. A to dopiero początek!

Już teraz można zerknąć na https://2020.mobiletrends.pl/program i sprawdzić, kto jeszcze wystąpi na scenie. I co przygotowali prelegenci.

***

W pierwszy dzień prelegenci zabiorą nas w podróż po najnowszych trendach i dobrych praktykach w branży mobile podczas jedenastu prelekcji. Po nich nastąpi przerwa na zebranie sił i przygotowanie się do rozdania nagród Mobile Trends Awards.

To bardzo ważny punkt programu bowiem co roku kapituła konkursowa wybiera spośród nadesłanych propozycji te najlepsze. Istotny wpływ na wyniki mają Internauci, którzy mogą oddać swój głos na najlepsze projekty już na początku lutego. 

Całość pierwszego dnia zakończy owocne Networking Party.

Drugi dzień to trzynaście mocnych wystąpień, często pod znakiem case studies. Warto uważnie ich wysłuchać, bowiem organizatorzy przygotowali quiz (z nagrodami) wiedzy o mobile.

A zatem Mobile Trends Conference już 12 i 13 marca 2020 znów w gościnnych progach Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. 

Re:view jest patronem medialnym konferencji.

Bilet kupisz tutaj: https://2020.mobiletrends.pl/rejestracja

Program wydarzenia znajdziesz tutaj: https://2020.mobiletrends.pl/program

Więcej o nagrodach Mobile Trends Awards dowiesz się tutaj: https://mobiletrendsawards.pl

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
MTC 2020: Mobile znaczy przyszłość
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej