fbpx

RE:
VIEW

Mobile Trends na horyzoncie

To już ostatnia szansa na zakup biletów na konferencję! Mobile Trends Conference już 7 i 8 marca w Krakowie. Co nowego tym razem? Sześć bloków tematycznych, ponad 20 prelekcji wygłoszonych przez branżowych praktyków, panele dyskusyjne, konkretne case studies, Gala Mobile Trends Awards z wyjątkową gwiazdą wieczoru oraz impreza networkingowa z dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich uczestników.  

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:19 LUT, Wtorek

Znani są już wszyscy prelegenci, jacy wystąpią w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva oraz nominowani do branżowych Oscarów, którzy mają szansę na zwycięstwo w konkursie Mobile Trends Awards. Warto podkreślić, że wszystkie wydarzenia odbędą się w miejscu szczególnym, nie tylko ze względu na architekturę, łączącą historię z nowoczesnością oraz tradycję z technologią, ale także na fakt, że poza uzyskaniem statusu zabytku, Stara Zajezdnia została również wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. To właśnie tam przyjdzie nam się uczyć, inspirować, spotykać ciekawych ludzi, nawiązywać nowe relacje biznesowe i świętować po raz ósmy!

Kto pojawi się na scenie?

Niektórzy z prelegentów przylecą specjalnie dla pasjonatów branży mobile aż z San Francisco czy Paryża! Nie zabraknie także polskich specjalistów z licznymi sukcesami na swoich kontach. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele takich firm jak: Artegence, DDOB, DevaGroup, Efigence, Empik, e-point, Flying Bisons, Future Mind, Google, Grupa Radiowa Agory, Grupa WM, iTaxi.pl, LifeTube, Miquido, Mobee Dick, Mobter, morele.net, Santander Bank Polska, Upside czy Uxeria. Każde wystąpienie poparte jest wieloletnimi doświadczeniami ekspertów, dzięki czemu zyskuje wymiar praktyczny, a konkretne wskazówki mogą zostać wykorzystane przez słuchaczy we własnej działalności.

Kogo nie może zabraknąć w marcu w Krakowie?

Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, m-commerce, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Edycja ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji.

To wydarzenie dla managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, grafików, projektantów aplikacji, działów mobile, designerów, biznesmanów, strategów biznesowych, właścicieli firm oraz oczywiście pasjonatów branży mobile.

Do kogo powędrują prestiżowe statuetki?

Do tej pory zostało wyróżnionych już około 350 projektów. W ubiegłym roku do grona zwycięzców dołączyli m. in.: mBank, Politechnika Warszawska, Wydawnictwo F5, Diabdis, Digital Melody, x-kom, Tymbark, Edward.ai, FOLX oraz Rossman SDP. W tym roku kolejne marki odbiorą zasłużone statuetki. Pełną listę nominowanych można znaleźć na stronie https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane przez Kapitułę Konkursową złożoną z wybitnych ekspertów od lat związanych z branżą mobile. Wręczane są co roku firmom, które z sukcesem wdrażają i rozwijają technologie mobilne. Statuetki zostaną rozdane podczas uroczystej gali 7 marca.

Gala i impreza networkingowa odbędą się w stylu The Great Gatsby, a każdy z uczestników będzie miał okazję na własnej skórze doświadczyć odrobiny magii dzięki obecności wielokrotnie nagradzanego iluzjonisty Karola Sanetti. Ponadto przygotowano specjalne pokazy gwiazdy wieczoru, zespołu Jazz Like That, które z pewnością uświetnią rozdanie nagród i wprowadzą obecnych w lata 20 i 30, będące tematyką przewodnią wyjątkowego wydarzenia. Swingowa muzyka grana przez big bandy, sale balowe wypełnione tancerzami, energetyczny taniec i stroje vintage to mieszanka, której smak poczują obecni 7 marca w Krakowie goście.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Wojewody Małopolski Piotra Ćwika, Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, stowarzyszenia IAB Polska, portalu gomobi.pl.

Organizatorem wydarzenia jest ClickMaster Polska, firma specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych. Złotym Sponsorem konferencji został natomiast Santander Bank Polska. Konferencja objęta jest także certyfikacją DIMAQ, dzięki czemu można otrzymać aż 10 punktów recertyfikacyjnych za udział w niej.

Każdy uczestnik konferencji ma wstęp na galę MTA oraz imprezę networkingową po niej. Na wszystkich, którzy chcą na bieżąco poznawać najnowsze trendy w biznesie czekamy w Krakowie 7 i 8 marca!

Więcej informacji o konferencji MTC2019 znajdziesz na: https://2019.mobiletrends.pl/

Więcej informacji o gali MTA2018 i imprezie networkingowej znajdziesz na: https://mobiletrendsawards.pl/

Mobile Trends Conference 2019: 7-8 marca 2019 r.

Miejsce: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, ul. Świętego Wawrzyńca 12

Rejestracja: https://2019.mobiletrends.pl/rejestracja

Prelegenci: https://2019.mobiletrends.pl/prelegenci

Program: https://2019.mobiletrends.pl/program

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Mobile Trends na horyzoncie
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej