fbpx

RE:
VIEW

Biznes
14:11

Technicznie wykonalne

Z Natalią Jarzębską rozmawia się świetnie. Zarówno za kulisami naszej wywiadowej formy, jak i na wizji, przy zaświeconych lampach i włączonych kamerach.

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:27 WRZ, Poniedziałek
 
Director. Digital. Operations. Choć stanowisko Natalii opisują skomplikowane / techniczne słowa, rozmowa z nią jest pełna ciepła, empatii i zrozumienia. W nowym odcinku "kobiecej" serii wywiadów #intREview dowiemy się wiele o żeńskich ścieżkach kariery, globalnych zmianach she/he, efektywnym zarządzaniu kobiecą ręką.
 
 
Natalia Jarzębska w GE Healthcare pracuje ładnych kilka lat. Ładnie owocują tam zmiany, do których impuls daje m.in. projekt GE Women's Network, cykl spotkań / inicjatyw / sieci relacji o kobietach w biznesie (i nie tylko).

Przed kamerami Re:view pojawia się pełne spectrum kobiecego spojrzenia na biznes + organizacje. Cieszymy się, wraz z naszymi bohaterkami, że te formy (też) cieszą się dużą popularnością.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Technicznie wykonalne
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej