fbpx

RE:
VIEW

Biznes
9:57

HSBC: inwestycje w różność

Różnorodność to ich podstawowa idea. Na ponad 60 rynkach świata starają się prowadzić swe zespoły zgodnie z zasadami D&I. Poznajcie HSBC i ich poglądy na różnorodność.

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:16 WRZ, Poniedziałek

- Bez różnorodności byłoby smutno - mówi Dominika Czyżowska, na co dzień Management Information Manager  w HSBC, a oprócz służbowych zajęć Diversity & Inclusion Passionate w grupie Balance w krakowskim centrum HSBC. 

HSBC mocno stawia na różnorodność i pracę w obszarze Diversity & Inclusion. W firmie obecne są grupy adaptujące zespoły m.in. pracowników niepełnosprawnych, osoby LGBT+, chrześcijan, muzułmanów, łączące różne generacje. Spotykają się często, dyskutują, wymieniają informacjami. Tak jest we wszystkich centrach firmy w ponad 60 krajach świata na wszystkich kontynentach (z wyjątkiem Antarktydy).

- Duża różnorodność klientów sprzyja różnorodności wśród naszych pracowników. Inwestujemy w ten obszar bo wiemy, że może nam przynieść dodatkowe korzyści. Różne tradycje, języki, wyznania, poglądy wcale nie muszą powodować negatywnych różnic. Wręcz przeciwnie - ocenia Dominika.

#intREview z HSBC przed Wami...

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
HSBC: inwestycje w różność
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej