RE:
VIEW

Frontalne wejście innowacji

Nie brak dobrych konferencji. A jednak brakuje takiej. FRONT EDGE 2019 opowie nam w kwietniu o środowisku #biznes #startup #tech, a przede wszystkim o innowacyjności i przywództwie jako największych wyzwaniach współczesnych organizacji biznesowych

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:12 MAR, Wtorek

- Czym wyróżnia się FRONT EDGE? Skupieniem się na tematyce przywództwa, innowacji i kultury organizacyjnej - zapowiada Piotr Propokowicz, przewodniczący Rady Programowej Front Edge Innovation & Leadership Summit 2019.

Wie co mówi. I powie to jeszcze kilka razy podczas konferencji, jaką 8 i 9 kwietnia w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie organizuje Freenovation. W zamyśle wydarzenie ma łączyć w sobie perspektywę kultury innowacji oraz nowoczesnego przywództwa opartego na autonomii, samoorganizacji i motywacji wewnętrznej.

Wśród zaproszonych gości specjalnych na edycję 2019 są m.in. psycholog biznesu Jacek Santorski, b. rektor AGH prof. Ryszard Tadeusiewicz, kompozytor Jan Sanejko oraz przedstawiciele wiodących organizacji biznesowych Krakowa i innych miast.

Front Edge to dwa dni warsztatów i prelekcji, intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk, efektywnych rozwiązań i niestandardowego networkingu. A takie okazje służące budowaniu większemu profesjonalizmowi w organizacjach biznesowych, cenimy najbardziej.

- Motywami przewodnimi wydarzenia są kultura innowacji, przywództwo wzrostu, technologie przyszłości, zwinność w zarządzaniu oraz proces twórczy w rozwoju produktu i usługi. Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielą się liderzy i eksperci z takich firm jak: Ocado, Aptiv, CD PROJEKT RED, Brainly, Objectivity, DreamLab, LunarLogic, SmartRecruiters, Bosch-Siemens i wielu innych - wylicza Justyna Pawlak-Mihułka z Freenovation, współorganizatorka Front Edge.

Piotr Prokopowicz: Od samego początku istnienia FRONT EDGE interesowały nas dwa fundamentalne zjawiska: przywództwo i innowacje oraz ich wzajemne powiązania. Z naszych doświadczeń biznesowych i badawczych wynika jednoznacznie, że wdrożenia nowych rozwiązań powstają tam, gdzie istnieje klimat dla innowacyjności, gdzie kultura nagradza pracowników za niezależne myślenie oraz tam, gdzie liderzy są w stanie wstrzyknąć w pracę poczucie sensu. Jak robią to najlepsi? O czym należy pamiętać tworząc innowacyjne zespoły? W jaki sposób zachować kulturę innowacji w biznesie, który się szybko skaluje? Jak nauka i biznes wzajemnie inspirują się do tworzenia coraz to lepszych, praktycznych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych? O tym właśnie jest FRONT EDGE.

Szczegóły wydarzenia, program, opis warsztatów i sylwetki prelegentów na stronie: https://frontedge.eu/

Re:view jest partnerem głównym wydarzenia. Podczas konferencji poprowadzimy dla Was jeden z paneli dyskusyjnych.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

re:
Frontalne wejście innowacji
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej