fbpx

RE:
VIEW

Biznes
2:24

Frontalne wejście innowacji

Nie brak dobrych konferencji. A jednak brakuje takiej. FRONT EDGE 2019 opowiada o środowisku #biznes #startup #tech, a przede wszystkim o innowacyjności i przywództwie jako największych wyzwaniach współczesnych organizacji biznesowych

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:10 KWI, Środa

- Czym wyróżnia się FRONT EDGE? Skupieniem się na tematyce przywództwa, innowacji i kultury organizacyjnej - zapowiada Piotr Propokowicz, przewodniczący Rady Programowej Front Edge Innovation & Leadership Summit 2019.

Wie co mówi. Powiedział to jeszcze kilka razy podczas konferencji, jaką 8 i 9 kwietnia w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie organizowało Freenovation. W zamyśle wydarzenie ma łączyć w sobie perspektywę kultury innowacji oraz nowoczesnego przywództwa opartego na autonomii, samoorganizacji i motywacji wewnętrznej.

Wśród zaproszonych gości specjalnych na edycję 2019 znaleźli się m.in. psycholog biznesu Jacek Santorski, b. rektor AGH prof. Ryszard Tadeusiewicz, kompozytor Jan Sanejko oraz przedstawiciele wiodących organizacji biznesowych Krakowa i innych miast.

Front Edge okazało się sukcesem. Dwa dni warsztatów i prelekcji, intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk, efektywnych rozwiązań i niestandardowego networkingu. A takie okazje służące budowaniu większemu profesjonalizmowi w organizacjach biznesowych, cenimy najbardziej.

- Motywami przewodnimi wydarzenia są kultura innowacji, przywództwo wzrostu, technologie przyszłości, zwinność w zarządzaniu oraz proces twórczy w rozwoju produktu i usługi. Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielili się liderzy i eksperci z takich firm jak: Ocado, Aptiv, CD PROJEKT RED, Brainly, Objectivity, DreamLab, LunarLogic, SmartRecruiters, Bosch-Siemens i wielu innych - wylicza Justyna Pawlak-Mihułka z Freenovation, współorganizatorka Front Edge.

Piotr Prokopowicz: Od samego początku istnienia FRONT EDGE interesowały nas dwa fundamentalne zjawiska: przywództwo i innowacje oraz ich wzajemne powiązania. Z naszych doświadczeń biznesowych i badawczych wynika jednoznacznie, że wdrożenia nowych rozwiązań powstają tam, gdzie istnieje klimat dla innowacyjności, gdzie kultura nagradza pracowników za niezależne myślenie oraz tam, gdzie liderzy są w stanie wstrzyknąć w pracę poczucie sensu. Jak robią to najlepsi? O czym należy pamiętać tworząc innowacyjne zespoły? W jaki sposób zachować kulturę innowacji w biznesie, który się szybko skaluje? Jak nauka i biznes wzajemnie inspirują się do tworzenia coraz to lepszych, praktycznych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych? O tym właśnie jest FRONT EDGE.

Szczegóły wydarzenia, program, opis warsztatów i sylwetki prelegentów na stronie: https://frontedge.eu/

Re:view było partnerem głównym wydarzenia. Podczas konferencji poprowadziliśmy dla Was jeden z paneli dyskusyjnych.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Frontalne wejście innowacji
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej