fbpx

RE:
VIEW

Biznes
14:39

50/50. Proporcje na proporcach

Zobaczcie, co się dzieje. Produkujemy kolejne wywiady w przestrzeniach GE Healthcare, gdzie tematy kobiece od dawna zajmują należne - i naturalne - miejsce.

Autor:RE:VIEW
Opublikowano:13 SIE, Piątek

Pnie się w górę. Rozpycha na boki. Jest kobietą. Organizację zna od podszewki, spędziła w GE Healthcare 15 lat zawodowego życia. Zaprosiliśmy ją do naszego #intREview, bo jej spojrzenie na temat "kobiety w IT / technologie / finanse" jest dla nas bardzo interesujące.

Tak oto toczy się nam kolejne #intREview z kobiecymi wątkami w tle. Ewelina Małyszka potrafi spojrzeć na te obszary przekrojowo, z empatią i doświadczeniem. Na co dzień pracuje we Wrocławiu jako Staff Technical Project Manager. Działa też w GE Women's Network, którego uczestniczki dzielą się swymi zawodowymi obserwacjami.

Rozmawiamy o tym, jak przechodzi się wszystkie niemal szczeble kariery w organizacji, jak zwiększa się rola kobiet w IT, jakie rewolucyjne zmiany zachodzą w świecie.

Kolejny odcinek "żeńskiego" intREview przed Wami. Posłuchajcie naszej, zaskakującej momentami, rozmowy. Wiele mądrych spostrzeżeń i diagnoz na najbliższą (i dalszą) przyszłość.

Owocnego seansu.

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
50/50. Proporcje na proporcach
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej