fbpx

RE:
KOMENDUJEMY

RE: XpertsPM KOMENDUJEMY

27.03.2019 Środa Tauron Arena Kraków

Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up, to temat najbliższej edycji XpertsPM. Ekspertami spotkania będą przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów oraz doradcy biznesowi. Wydarzenie odbędzie się 27 marca, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak przygotować „pitch” pomysłu? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak zbudować zespół, wyznaczyć cele i je realizować? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów, które zaczynając w Krakowie, osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie!


Xperts.PM to cykliczne konferencje, podczas których eksperci z wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Stała agenda wydarzeń i dynamiczna formuła gwarantuje skupienie na temacie i efektywne zdobycie wiedzy.

 

Oto sylwetki ekspertów:

  • Rafał Roszak - Dyrektor Inwestycyjny YouNick Mint, od lat związany z projektowaniem nowoczesnych produktów i usług. Pracował m.in. w projektach sieci Wyższych Szkół Bankowych, Beyond.pl czy e24cloud – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Wieloletni praktyk metod NPD (service design, design thinking, SIT).

  • Mateusz Tułecki - CEO, pomysłodawca i organizator kultowej konferencji Internet Beta, Partner w Beesfund, Co-founder w Sellizer. Socjolog zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na wszystkie dziedziny. Za swoją działalność otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu oraz statuetkę Lwa Podkarpacia.

  • Marcin Zaborowski - CEO Sellizer, zakochany w Internecie i nowych technologiach. Odpowiadał za tworzenie i budowę ponad 10 biznesów. Pracował dla ponad 200 marek, m.in. HTC, NB, 4F. W 2017 odpuścił wszystkie biznesy i 100% zawodowego czasu poświęca Sellizerowi – narzędziu do automatyzacji i analityki sprzedaży.

  • Sergey Butko - Co-Founder, Dyrektor marketingu CallPage. Najmłodszy uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30. Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej oraz tworząc strony internetowe.

  • Adam Weber - CEO Pomelody i Awake Creative Agency. Doświadczenie i wykształcenie muzyczne okazały się bezcenne w biznesie. Pomelody jest startupem edtechowym, który w 2018 roku został nagrodzony prestiżowym grantem dla najbardziej innowacyjnych firm z UE, ma na swoim koncie zakończone sukcesem kampanie crowdfundingowe na Kickstarterze i wspieram.to, a pierwsze finansowanie na etapie pomysłu udało się pozyskać w kilka dni. W Awake pracuje ze startupami, jak i korporacjami takimi jak Brainly, X-kom, PackHelp.

  • Piotr Proniewski – Adwokat, wspólnik w Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka. Specjalista z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego. Założyciel i doradca prawny Aktywatora Innowacji - akceleratora przemysłowego z misją wspierania przedsiębiorców i wynalazców, w szczególności rozwijających projekty przyjazne środowisku i mające wpływ na poprawę jakości życia człowieka.

Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie! Zapisy na konferencję przyjmowane są na stronie:

https://xpertspm.com/iwe-event/jak-zdobyc-pieniadze-na-startup/

Współpraca

Chcesz, żeby Twój event się tu pojawił?
Napisz:
hello@thereview.pl

FILMOWA RELACJA

A może chciałbyś filmową relację swojego wydarzenia?
Pisz:
rafal@thereview.pl

Re:view

Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej