fbpx

RE:
KOMENDUJEMY

RE: Mobile Trends Conference for banking KOMENDUJEMY

03.10.2019 Czwartek Kinoteka, Warszawa

W dniach 3-4 października 2019 roku odbędzie się kolejna edycja specjalna wydarzenia - Mobile Trends Conference for banking skierowana do sektora finansowego i bankowego. Wydarzenie po raz pierwszy konferencja zagości w Warszawie, w Kinotece PKiN. 

Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Edycja ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji.

To wydarzenie dla: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, grafików, projektantów aplikacji, designerów, biznesmanów, strategów biznesowych, właścicieli firm oraz oczywiście pasjonatów branży mobile.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat wydarzenia dostępne są pod adresem: Banking.MobileTrends.pl.

Współpraca

Chcesz, żeby Twój event się tu pojawił?
Napisz:
hello@thereview.pl

FILMOWA RELACJA

A może chciałbyś filmową relację swojego wydarzenia?
Pisz:
rafal@thereview.pl

Re:view

Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej