fbpx

RE:
KOMENDUJEMY

RE: INNOWACYJNY KRAKÓW - spotkajmy się i działajmy! KOMENDUJEMY

04.07.2019 Czwartek Urząd Miasta Krakowa

Konferencja bez szczegółowego programu i panelistów? W takiej właśnie formule odbywać się będzie spotkanie "Innowacyjny Kraków - spotkajmy się i działajmy!". Jej celem jest wymiana poglądów, wypracowanie konkretnych rozwiązań i rozpoczęcie pracy nad ich wdrożeniem.

KONFERENCJA dotyczy rozwoju ekosystemu innowacji w Krakowie, którego kluczowymi aktorami są: uczelnie wyższe, start-upy, korporacje, władze samorządowe i organizacje pozarządowe.

Open Space Technology

Konferencja odbędzie się w sprawdzonej formule tzw. „Otwartej Przestrzeni” (ang. Open Space Technology). Jest to innowacyjny sposób organizacji spotkań dla grup od 50 do 150 osób, który umożliwi maksymalne zaangażowanie wszystkich osób zainteresowanych tematem rozwoju innowacji w Krakowie. Zebrani w dniu konferencji uczestnicy sami zgłoszą od kilkunastu do kilkudziesięciu tematów, które uznają za istotne ze swojej perspektywy.

Dyskusja nad poszczególnymi tematami odbywać się będzie w mniejszych podgrupach w wyznaczonych ramach czasowych (każda dyskusja ok. 60 minut). Uczestnicy poszczególnych grup dyskusyjnych będą mieli okazję spojrzeć na określone zagadnienia z różnych perspektyw oraz zainicjować wspólne działania tuż po konferencji. Na podstawie przebiegu poszczególnych dyskusji powstanie jeden raport, stanowiący podsumowanie aktualnej sytuacji Krakowskiego ekosystemu innowacji widzianego oczami różnych interesariuszy.

Kto za tym stoi?

Inicjatorami projektu są osoby oraz instytucje działające na rzecz rozwoju ekosystemu start-upowego w Krakowie, m.in fundacja Kraków Miastem Startupów, omgkrk, hubraum (inkubator technologiczny Deutsche Telekom), Urząd Miasta Krakowa, Open Coffe KRK, Kancelaria Prawna JWMS, Social Movers Hub, SEED.Cracow, fundacja MOST, Women in Technology, Revolut Polska.

Projekt ma charakter otwarty, dlatego grono organizatorów będzie się powiększać.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy.


Współpraca

Chcesz, żeby Twój event się tu pojawił?
Napisz:
hello@thereview.pl

FILMOWA RELACJA

A może chciałbyś filmową relację swojego wydarzenia?
Pisz:
rafal@thereview.pl

Re:view

harmonogram:

9:30-10:00
Rejestracja
10:00- 11:00
Oficjalne otwarcie
11:00-13:00
I runda panelu dyskusyjnego
13:00-14:00
Lunch
14:00-16:00
II runda panelu dyskusyjnego
16:00-17:00
Podsumowanie i koniec części oficjalnej
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej