fbpx

RE:
KOMENDUJEMY

RE: FORUM GREEN SMART CITY KOMENDUJEMY

19.11.2018 Poniedziałek KRAKÓW, CENTRUM KONGRESOWE UR

FORUM Green Smart City to pierwsza w Polsce konferencja na rzecz kształtowania odpowiedzialnych postaw społecznych w kontekście troski o czyste powietrze i inteligentne miasta dopasowane do potrzeb mieszkańców. Głównym celem FORUM Green Smart City jest podniesienie poziomu świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw proekologicznych społeczeństwa, realizowane poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju oraz kształtowania odpowiedzialnych postaw społecznych.

Tegoroczna edycja odbędzie się 19-20 listopada 2018 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i przeprowadzona będzie w formule paneli dyskusyjnych, poprzedzonych referatami wprowadzającymi. Do udziału w nim zaproszeni zostaną reprezentanci władz województw, miast i gmin Polski oraz eksperci i naukowcy z krakowskich oraz międzynarodowych instytucji.

Konferencja odbędzie się, dzięki wsparciu uzyskanemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Gminy Miejskiej Kraków oraz sponsorom m.in. Philips Lighting Polska.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Współpraca

Chcesz, żeby Twój event się tu pojawił?
Napisz:
hello@thereview.pl

FILMOWA RELACJA

A może chciałbyś filmową relację swojego wydarzenia?
Pisz:
rafal@thereview.pl

Re:view

Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej