fbpx

RE:
KOMENDUJEMY

RE: CAPGEMINI: TO NIE TA BAJKA KOMENDUJEMY

18.12.2018 Wtorek Teatr Ludowy, Kraków

10. jubileuszowa i ostatnia edycja Projektu Teatr Capgemini

Na co dzień menedżerowie, specjaliści IT i finansiści wspierający klientów firmy w cyfrowej transformacji, ale w grudniu na deskach Teatru Ludowego w Krakowie zaprezentują efekty wielogodzinnych prób aktorskich. Pracownicy Capgemini już po raz 10. wystąpią w spektaklu charytatywnym.

Spektakl, opowiadający o sile wyobraźni i potędze przyjaźni, zostanie wystawiony w Teatrze Ludowym w Krakowie w dniach 18, 19, 20 i 21 grudnia, o godzinie 19:00. Wystąpią w nim pracownicy Capgemini, którzy przez ostatnie kilka miesięcy przygotowywali się pod okiem profesjonalisty, znanego reżysera – Jerzego Jana Połońskiego. Wszystko po to, aby swoim zaangażowaniem przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, przychód ze sprzedaży biletów zasili konto Stowarzyszenia „Ognisko”, organizującego terapie dla osób z niepełnosprawnościami. W ciągu 10 lat trwania projektu udało się przekazać na cele charytatywne ponad 140 tys. złotych.

Bilety można kupić na stronie: www.ebilet.pl lub www.mybenefit.pl.

Podczas spektaklu 21 grudnia dostępna będzie audiodeskrypcja, tym samym spektakl będzie dostępny dla osób z niepełnosprawnością wzroku.
Organizator i sponsor główny: Capgemini
Partnerzy strategiczni: Ognisko, Teatr Ludowy, MOFFIN
Sponsorzy: Vienna House Easy, Modern Catering, KrakTransport, FM Solutions
Partnerzy: eBilet, MyBenefit
Patroni medialini: kampaniespoleczne.pl, be.Navigator
Reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Scenariusz: Michał Czerniakowski, pracownik Capgemini. To właśnie jego praca zwyciężyła w firmowym konkursie literackim, do którego zgłosiło się kilkoro śmiałków.
Teksty piosenek: Katarzyna Żołna-Boroń

Współpraca

Chcesz, żeby Twój event się tu pojawił?
Napisz:
hello@thereview.pl

FILMOWA RELACJA

A może chciałbyś filmową relację swojego wydarzenia?
Pisz:
rafal@thereview.pl

Re:view

harmonogram:

18 grudnia
19 grudnia
20 grudnia
21 grudnia
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej