fbpx

RE:
VIEW

Biznes
14:29

Women's Network: razem jesteśmy silni

Ona to zaczęła, więc niech ona to zacznie. Nowy cykl #intREview nakierowany (nieco) bardziej na kobiety, rusza już teraz

Autor:RAFAŁ ROMANOWSKI
Opublikowano:22 LIP, Czwartek
 
Odważna, skuteczna, bezkompromisowa. Taka jest w oczach Re:view niemal każda uczestniczka projektu GE Women's Network. A przynajmniej taką się staje, gdy poznaje swoje mentorki. Bohaterki dzielące się wiedzą i doświadczeniem kobiet w biznesie.
 
Na pewno tak energetyczną i zorganizowaną osobą jest Ania Zemła. Główna kreatorka #GEWomensNetwork, na co dzień Communication Manager w GE Healthcare, gdzie dowodzi tym obszarem. Zaprosiliśmy ją na łamy Re:view, aby zaprogramowała nam cykl wywiadów o kobietach w IT / technologie / finance.
 

I oto jest! Pierwszy odcinek "kobiecej" wersji naszych flagowych #intREview. Ania opowie o tym, jak działa na co dzień pro-kobiecych frontach. Jak wiele jeszcze jest do zrobienia. I dlaczego właśnie ona to zrobi!

podziel się

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • pinterest
  • email

tagi

re:
Women's Network: razem jesteśmy silni
VIEW

następny artykuł
Re:view lubi ciastka. A ciastka to cookies. Re:view na Twoim mobajlu, kompie czy tabku to ciastka na talerzu. I to oznacza, że się na nie zgadzasz. Ok
Chcę dowiedzieć się więcej